Szökésben az embercsempész

Szökésben az embercsempész
  • A rendőrök 2022. augusztus 10-én 22 óra 30 perckor Szekszárd közigazgatási területén ellenőrizni akartak egy lengyel honosságú személygépkocsit, azonban annak vezetője a rendőri jelzést figyelmen kívül hagyta és továbbhajtott.
  • Az egyenruhások az autó után mentek, ami Szekszárd belterületén állt meg, majd vezetője elmenekült a helyszínről.
  • A járműben 5, magát afgán, 2, magát indiai és 1, magát pakisztáni állampolgárnak valló férfi tartózkodott.
  • Az ügyben embercsempészés bűntett miatt eljárás indult ismeretlen tettes ellen.

Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Bel 2021-07-31 | 09:18
Drámai támadás érte a jobbikos Stummert, sörrel öntötték le a pultját

Drámai támadás érte a jobbikos Stummert, sörrel öntötték le a pultját

  • Beleborzong az ember, mit ki kell bírnia egy ellenzéki politikusnak idehaza.
Bel 2021-06-25 | 12:18
Megint kiderült, azok gazdálkodása nem felel meg a törvényi előírásoknak, akik a leghangosabban követelik az átláthatóságot

Megint kiderült, azok gazdálkodása nem felel meg a törvényi előírásoknak, akik a leghangosabban követelik az átláthatóságot

  • A Momentumot érte ismét kritika, mert a lila párt nem szabályosan gazdálkodik a forrásaival - figyelmeztette az ÁSZ a párt elnökét.
  • Ez nem az első alkalom, hogy a NOlimpiával berobbanó, az EP-választásokon jól szereplő, ám mára eljelentéktelenedő kis pártot kritika éri a gazdálkodása miatt.
  • Köztudott, hogy a Momentum a legharcosabb korrupció-ellenes párt, de úgy látszik, magukra nézve a szabályokat nem tartják olyan fontosnak.
  • A költéseiket is csak azt követően töltötték fel a weboldalukra, hogy Gulyás Márton szénnéégette a Partizán beszélgetős műsorában Fekete-Győr Andrást.
Bel 2022-02-23 | 09:33
Közel 3.8 millióan már megkapták a harmadik oltást

Közel 3.8 millióan már megkapták a harmadik oltást

  • A beoltottak száma 6 390 100 fő, közülük 6 159 543 fő a második, 3 794 636 fő már harmadik oltását is felvette.
  • 6286 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 1 769 164 nőtt a beazonosított fertőzöttek száma.
  • Elhunyt 132 többségében idős, krónikus beteg, a gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 1 546 872 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 178 730 főre csökkent.
  • 4463 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 170-en vannak lélegeztetőgépen.  
Bel 2021-06-28 | 16:15
Heisler András: Azt reméltük, hogy Bíró László már múlt idő

Heisler András: Azt reméltük, hogy Bíró László már múlt idő

  • Meggyőződésünk, hogy a kirekesztő eszméket valló embereknek a magyar közéletben csak politikai múltjuk, de jövőjük nem lehet - írja a Mazsihisz elnöke.