A rendőrök Mohács térségében fogták el az embercsempészt

A rendőrök Mohács térségében fogták el az embercsempészt
  • A Baranya megyei határszakaszon szolgálatot teljesítő rendőrök 2022. április 22-én 5 óra 30 perckor Mohács térségében intézkedtek két férfival, valamint egy nővel szemben.
  • Az egyik férfi szerb, a másik férfi, valamint a nő iraki állampolgárnak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták hitelt érdemlően igazolni.
  • A szerb állampolgárságú férfival szemben felmerült az embercsempészés gyanúja, vele, valamint a két illegális migránssal szemben az intézkedések folyamatban vannak.

Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Bel 2021-08-18 | 12:52
Karácsony titkolózik az új egyesülete pénzeiről, pedig a youtubeon is elvertek két hét alatt 8 milliót

Karácsony titkolózik az új egyesülete pénzeiről, pedig a youtubeon is elvertek két hét alatt 8 milliót

  • Ahogyan a BENNFENTES korábban megírta, Karácsony intenzív Google Ads és kültéri plakátolásba kezdett.
  • A hirdetéseket a Kilencvenkilenc Mozgalom Egyesület fizeti, ezt Karácsony bizalmasa, Perjés Gábor jegyezte be június végén.
  • A Google szerint Karácsonyék július utolsó két hetében közel 8 milliót költöttek el a a Google videós platformján, a youtubeon.
  • Korábban a sajtó meg szerette volna tudni, hogy egy frissen alapított egyesületben honnan van ennyi pénz, de Karácsonyék nem válaszoltak.
  • Marad a titkolózás.
Bel 2021-10-28 | 11:04
Orbán Viktor Facebook-oldalán kimondták az igazságot

Orbán Viktor Facebook-oldalán kimondták az igazságot

  • A miniszterelnök közösségi csatornáján megosztott egy videót, ahol egy állampolgárral beszélget.
  • A hölgy Gyurcsány Ferencről és az Elkxurtukról mesélt Orbán Viktornak.
  • A videóból azt is megtudni, a kormányfő még nem látta a filmet.
Bel 2021-10-21 | 09:03
A háziorvosoknak most még több lehetőségük lesz arra, hogy kiszűrjék koronavírus-gyanús betegeket

A háziorvosoknak most még több lehetőségük lesz arra, hogy kiszűrjék koronavírus-gyanús betegeket

  • Az új megbetegedéseket a delta vírusmutáns okozza, a legnagyobb veszélyben a beoltatlanok vannak.
  • A beoltottak száma 5 932 239 fő, közülük 5 710 977 fő már a második oltását is megkapta, 1 millió 56 ezren pedig már a harmadik oltást is felvették.
  • Összesen 2361 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 841 277 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma.
  • Elhunyt 20 többségében idős, krónikus beteg, a gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 793 288 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 17 521 főre emelkedett.
  • 1 105 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 155-en vannak lélegeztetőgépen. 
Bel 2021-05-26 | 14:09
Brutális szigorításokat tartalmaz a Fidesz pedofil-ellenes törvénycsomagja, végre nem úszhatják meg a pedofilok

Brutális szigorításokat tartalmaz a Fidesz pedofil-ellenes törvénycsomagja, végre nem úszhatják meg a pedofilok

  • "Benyújtottuk a pedofilellenes törvénycsomagot az Országgyűlésnek Selmeczi Gabriella képviselőtársammal. A cél az, hogy a gyermekeket minél nagyobb védelem illesse meg, a pedofilok büntetései pedig szigorodjanak" – írta Kocsis Máté a Facebookon.
Bel 2021-05-12 | 12:45

A kormány döntött: 852 milliárd forintos fejlesztési forráshoz jut a magyar egészségügy

  • Benyújtotta a kormány a Helyreállítási és Ellenállóképességi Tervet az Európai Bizottságnak kedden este.
  • Csak egészségügyre 852 milliárdot szán a kormány.
  • De örülhetnek a diákok is: közoktatásra, szakképzésre, felnőttképzésre és felsőoktatásra 1135 milliárdot tervez költeni a kormány.
  • A 2000 milliárdos fejlesztési csomag a valaha volt legnagyobb a magyar oktás és egészségügy történetében.
Bel 2021-10-18 | 18:44
Három illegális migránst szállított, az autójából kiugró embercsempész

Három illegális migránst szállított, az autójából kiugró embercsempész

  • A rendőrök – a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság Migrációs Ügyek Osztályának jelzése alapján – 2021. október 18-án 13 óra 55 perckor, egy német rendszámú gépkocsit állítottak meg a 84-es számú főút 800. kilométerszelvényében.
  • A gépkocsit vezető szír állampolgár és szintén szír társa ugyanis előzőleg az M85-ös autóút 55. kilométerszelvényénél, Fertőendréd térségében a rendőrök jelzését észlelve megállt, majd miután járművükből három – magukat szír és iraki állampolgárnak valló – külföldi kiugrott a helyszínről tovább hajtott.
  • Az utasok sem személyazonosságukat, sem pedig magyarországi jogszerű tartózkodásukat nem tudták igazolni ezért a rendőrök előbb őket, majd a járművezetőt és társát is elfogták, őket a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányságra előállítják elő.
  • Az illegális migránsokat – meghallgatásukat követően – a hatályos magyar jogszabályok értelmében visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz. A szír sofőrrel és társával szemben a nyomozók embercsempészés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indítotanak eljárást.
Bel 2021-09-30 | 14:49
70 körzet feldolgozása után is vezet Dobrev - Fekete-Győr beszorult 4%-ra

70 körzet feldolgozása után is vezet Dobrev - Fekete-Győr beszorult 4%-ra

  • Fekete-Győr a Budapesten győztes egyéni momentumosok szavazatainak 10%-át kapta csak meg.
  • Ezzel a választók gyakorlatilag kiírták a lila párt elnökét a politikából.
Bel 2021-08-01 | 21:08
Fekete-Győr márciusban még Cseh Katkát is elszámoltatta volna

Fekete-Győr márciusban még Cseh Katkát is elszámoltatta volna

  • Magyarország többé nem lehet következmények nélküli ország - mondta.