Sepsiszentgyörgyi polgármester a kidobott szavazólapokról: szervezett provokáció

Sepsiszentgyörgyi polgármester a kidobott szavazólapokról: szervezett provokáció
  • Antal Árpád rámutatott: a baloldal által bemutatott, kidobott szavazólapok azonosító nyilatkozat nélkül eleve érvénytelennek minősülnek.

Az ismert baloldali aktivista, és a román titkosszolgálattal rendszeresen hírbe hozott Parászka Boróka lakhelyétől nem messze kidobva találtak 25–30 szavazólapot.

A baloldal gyakorlatilag alig pár perccel a hírek megjelenését követően egyből közleményeket adott ki, és csalást emlegetve jelezték: az eddig beérkezett összes, mintegy 150 ezer levélszavazatot meg kell semmisíteni.

Antal Árpád, Sepsiszentgyörgy polgármestere közösségi oldalán reagált a hírre, ahol először is leszögezte, hogy az RMDSZ elítéli azokat a vádakat, amelyek azt sugallják, hogy itt választási csalásról lenne szó.

A képsorok megerősítik, mint fogalmazott, hogy "egyértelműen szervezett provokációról van szó, amelynek az a célja, hogy a határon túli szavazatokat hiteltelenítsék".

"Mindannyian tudjuk, akik levélszavazatot töltöttünk ki, hogy minden lezárt borítékban van azonosító nyilatkozat. Anélkül nem érvényes a szavazat" – mutatott rá.

Közben a nagyobbik kormánypárt is reagált.

"A kétségbeesett baloldal minden aljasságra képes" – reagált a Fidesz–Magyar Polgári Szövetség a baloldal választási csalással kapcsolatos vádaskodásaira.

Mint közleményükben írták, "a baloldal a magyar rendszerváltás óta éppen a legsúlyosabb választási csalásokat követi el a Bajnai-féle teljesen illegális DatAdat-adatbázissal, és most a külhoni magyarok szavazatainak megsemmisítését akarják elérni. Nincs két baloldal, egy baloldal van, a Gyurcsány–Bajnai-féle baloldal minden aljasságra képes, 2006-ban tévészékházat gyújtottak fel a hatalom megtartásáért, most szavazólapokat" – tették hozzá.

Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Botrány 2023-01-18 | 13:42
Az iráni publicista a németek arcába vágta: "a migránsok öröklik ezt az országot"

Az iráni publicista a németek arcába vágta: "a migránsok öröklik ezt az országot"

  • A szilveszteri, német nagyvárosokban lezajlott, migránsbandák okozta randalírozás-sorozat vitát váltott ki a német közéletben.
  • A berliner-zeitungban egy iráni, Németországban élő publicista a németek szemére vetette az "aljas rasszisumusukat".
  • De azt is megüzente: nem tehetnek semmit, mert kellenek a migránsok, hogy legyen, aki dolgozik, mert a "biológiai németek" egyre inkább kihalnak.
  • És azt is a németek szemébe vágta, hogy "játszhatnánk az időre, egy olyan időre, ami a [németeknek] nem áll rendelkezésére".
Botrány 2021-07-20 | 16:51
A lábon lőtt abszurd kémsztori: a legelején lőtt sebet kapott a "lehallgatási ügy"

A lábon lőtt abszurd kémsztori: a legelején lőtt sebet kapott a "lehallgatási ügy"

  • Már az elején halálos lövést kapott a kémsztori.
  • A Telex úgy terítette a kémsztorit, hogy közben elsimerte, Gémesi kollégájának telefonszáma nem egyezik az állítólag lehallgatott telefonszámmal.
Botrány 2024-06-28 | 12:13
Brüsszel: nyeregben a csókosok, von der Leyen talpnyalói és a néppárti haverok

Brüsszel: nyeregben a csókosok, von der Leyen talpnyalói és a néppárti haverok

  • Egy holland tényfeltáró újság szerint ahhoz, hogy valaki jól fizetett bürokrata legyen Brüsszelben, von der Leyen és a Néppárt csókosának kell lennie.
  • A hatalom korrumpál - jegyzi meg a lap, és a kritikusok figyelmeztetnek: "A rendszer kezd korrupt lenni".
  • Már a magyargyűlölő liberális Sophie in 't Veld is amiatt aggódik, hogy a néppárti klientúrarendszer csak önmaga fenntartásáért van.
  • A trükk az, hogy egyre nagyobb és nagyobb vízfejet növesztenek Brüsszelben, száznál is több politikai kinevezettel.
  • A havi appanázs 20 ezer euró, vagyis 7-8 millió forint, plusz a költségtérítés.
Botrány 2021-09-02 | 16:09
Budai Gyula feljelentette Cseh Katalint

Budai Gyula feljelentette Cseh Katalint

  • Az országgyűlési képviselő költségvetési csalás bűncselekménye miatt tett feljelentést.
  • Dokumentumokat is átadott, amelyek igazolják, hogy Cseh Katalin, a Momentum európai parlamenti képviselője érdekeltségébe tartozó céghálózat miként lopta el az európai uniós és az állami támogatásokat.
Botrány 2021-12-13 | 11:04
Cseh Katalin egy jelentésen dolgozott, de nem azon, ami az EU-s források megcsapolását lehetetlenítené el

Cseh Katalin egy jelentésen dolgozott, de nem azon, ami az EU-s források megcsapolását lehetetlenítené el

  • Deutsch Tamás és Hollik István is felszólította a képviselőnőt, hogy mondjon le mandátumáról a hozzá kapcsolódó EU-s pályázati botrány miatt, de a füle botját nem mozdítja a képviselő.
  • Mintha nem is lenne botrány, NAV-nyomozás és GVH-vizsgálat.
Botrány 2024-05-27 | 13:43
Németországi terv: bűncselekmény helyett szabálysértés lesz a gyermekpornográf anyagok birtoklása

Németországi terv: bűncselekmény helyett szabálysértés lesz a gyermekpornográf anyagok birtoklása

  • A pedofília legalizálásáért évtizedek óta küzdő német szervezet, a K13 ünnepel.
  • A visszaminősítést azzal indokolják, hogy túl sok olyan ügyben kellett eljárnia a bíróságoknak, ahol vétlen, kéretlenül kapott és terjesztett gyermekpornográf-felvétel miatt indult eljárás.
  • Tipikusan olyan eseteket említettek, ahol tanárok küldték tovább a szülőknek a gyerekeik eszközein talált tartalmakat, figyelmeztetésképpen.
  • A CDU/CSU szerint hiba a büntetési tételek általános csökkentése és a gyerekpornográf tartalmakat birtoklók tettének szabálysértéssé visszaminősítése.
  • Ehelyett csak a problémás esetekre kellene koncentrálni, vagyis amikor a pornográf felvételek továbbítására nem a beteges szexuális izgalom kiváltása, hanem figyelmeztetés miatt kerül sor.
  • A Krumme-13, K13 néven ismert pedofil aktivista-csoport a német "pedoszexuálisok" "önsegítő" szervezete.
  • A hírhedt csoportot Dieter Gieseking alapította, akit már többször ítéltek el gyermekpornográfia birtoklása miatt.
  • Giesekinget 1996-ban tizennyolc hónapra ítélték azzal a váddal, hogy gyermekpornográfiát kézbesítő csomagküldő szolgálatot működtetett egy furgonból.
  • 2003-ban Gieseking ismét bíróság elé állt, mert 1999 júliusa és 2001 januárja között gyermekek szexuális zaklatásával kapcsolatos anyagokat birtokolt.
Botrány 2021-07-16 | 13:58
Vajákos gazemberek folytatják a kínai vakcina elleni uszítást

Vajákos gazemberek folytatják a kínai vakcina elleni uszítást

  • Arra nincsenek tekintettel, hogy idehaza sikerült letörni a 3. hullámot.
  • Ha a kínai hatástalan lenne, akkor ez nem történt volna meg, és most is járvány lenne.
  • Pedig az utóbbi hetekben csak oltatlanok vesztették életüket a koronavírus-fertőzésben.
  • Falus András, az ATV és a 444 által futtatott "immonológus" pedig azt mondta, a Főváros tesztje megbízhatóbb, mint Magyarország legjobb orvosegyetemének kutatása a vakcinák hatásairól.
  • Ilyen gyalázatos, és az oltások hitelét aláásó politikai propaganda nincs még egy a világon, mint idehaza.