Az Orbán felakasztásáról deliráló óbudai főkertész szerint "feltörték" a Facebookját

Az Orbán felakasztásáról deliráló óbudai főkertész szerint "feltörték" a Facebookját
  • Tombol a baloldali szeretetkampány.
  • Közben Óbuda egykori polgármestere bejelentette, hogy közösség elleni uszítás miatt feljelentést tesz Kerényi-Nagy Viktor ellen.

Nem tudja, ki írta a nevében, hogy támogatná Orbánék nyilvános felakasztását.
 
Mint arról beszámoltunk, kormánypárti politikusokat, többek között Orbán Viktor miniszterelnököt akasztaná az óbudai főkertészként dolgozó Kerényi-Nagy Viktor. 

"Bízom benne, hogy apró kavicsok lavinát indítanak és Orbán Viktor nyugdíjas éveit börtönbe tölti Kásler Miklóssal, Palkovics Lászlóval, bár egy nyilvános akasztást is támogatnék"  – írta posztjában, amelyet azóta törölt.

"Feltörték" a Facebookját

Miután a médiában végigfutott a hír, Kerényi-Nagy Viktor hétfőn közösségi oldalán reagált. Állítása szerint "Facebookomat feltörték, nem tudom, ki tette ki a posztot".

A bejegyzéstől elhatárolódott, mint ahogy állítása szerint a politikától is régóta elhatárolódik. "A növényt is körbe süti a Nap, nincs oldala, így nekem sincs" –  zárta bejegyzését.

"Feljelentem Kerényi-Nagy Viktort, Óbuda-Békásmegyer főkertészét közösség elleni uszítás miatt" – közölte az Indexszel Bús Balázs, a Fidesz országgyűlési képviselőjelöltje.

Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Botrány 2022-01-11 | 12:20
Karácsony emberének 50 milliárdosra becsült vagyonában egy floridai ingatlan is meglapul

Karácsony emberének 50 milliárdosra becsült vagyonában egy floridai ingatlan is meglapul

  • Mártha Imre, aki a jachtokon történő 'home office' hazai mestere, a Metropol számításai szerint nagyságrendileg 50 milliárdos ingatlanvagyon felett diszponál.
  • A vagyon eredetére senki sem tud igazán magyarázatot adni, mert a ma is fiatal Mártha 20 éve dolgozik menedzserként különböző helyeken.
  • Ő azt állítja, a menedzseri fizetéséből jut neki 2 milliárdos budapesti villára és 100 milliós Bentleyre.
  • Sokkal valószínűbb azonban, hogy a köznyelvben Gyurcsány-fiókának nevezett cégvezért a 2010-es kormányváltás előtt tekintélyes vagyonnal indították útjára gazdái.
  • Hogy 2019-ben Karácsony kinevezze a Főtáv élére, majd öszevonják szinte az összes budapesti közműcéget egy nagy holdingba, és annak vezetőjévé tegyék meg.
  • Miközben Mártha a luxuséletével henceg, addig tömeges kirúgások zajlanak az általa vezetett cégeknél.
  • És miközben ő Costa del Solon csapatja alulöltözött hölgyek társaságában, mint Karácsony beosztottja, addig Karácsony az aluljárókban gyűjti az aláírásokat az újabb baloldali hecckampányhoz.
Botrány 2021-11-11 | 10:51
Bige szavaiból süt a dölyfös arrogancia

Bige szavaiból süt a dölyfös arrogancia

  • Interjút adott a HVG-nek Bige László, a baloldal vörösbárója.
  • Megüzente: Márki-Zay annyi pénzt kér, amennyit akar.
  • A műtrágya-vásárló gazdáknak pedig azt mondta, egyáltalán nem érdeklik az árak, ő annyit kér a műtrágyáért, amennyit csak akar.
  • Így beszél egy felkapaszkodott oligarcha.
  • Érdemes feltennie a kérdést magában mindenkinek, olyen országban szeretne-e élni, ahol a politikaközeli oligarchák politikusokat vásárolnak maguknak, a népnek meg megüzenik, hogy nem érdekel a sorsotok, fizessetek.
Botrány 2021-11-10 | 14:57
Azonnali vizsgálatot követel Láng Zsolt a Városháza tervezett eladása miatt

Azonnali vizsgálatot követel Láng Zsolt a Városháza tervezett eladása miatt

  • Az elmúlt két évben már megszokhatták Karácsony Gergely rögtönzéseit, de ez az ügy minden képzeletet felülmúl, a főpolgármester pedig hol tagad, hol ellentmondásos nyilatkozatokat tesz - mondta a Fidesz fővárosi frakcióvezetője.
Botrány 2021-07-20 | 11:10
Momentumos politikus állhat az Anonymous-botrány célkeresztjében

Momentumos politikus állhat az Anonymous-botrány célkeresztjében

  • Két Anonymous-videó érkezett szerkesztőségünkbe vasárnap és hétfőn.
  • Az álarcos alak lebuktatást ígért, de csak annyit árult el, hogy 4,5 milliárd forint európai uniós támogatást és 300 millió forintnyi állami közbeszerzést nyert egy politikus cége és "haveri cégek".
  • A BENNFENTES egész éjjel a palyazat.gov.hu oldalon keresgélt, hogy kiről szólhat vajon az Anonymous videó, kérjük, tegyék meg tétjeiket!
Botrány 2022-02-16 | 11:21
Alapjogokért Központ: politikai ítéletet hozott az Unió Bírósága

Alapjogokért Központ: politikai ítéletet hozott az Unió Bírósága

  •  A brüsszeli cél nem más, minthogy zsarolási és politikai nyomásgyakorlási eszközt adjon az Európai Bizottság kezébe - fogalmaznak.
  • A ma meghozott döntés az eddigi legsúlyosabb, példa nélküli beavatkozási kísérlet az uniós intézmények részéről az április 3-án tartandó hazai országgyűlési választásokba - írják.
Botrány 2021-09-28 | 13:12
Kocsis Máté: nincs két baloldal

Kocsis Máté: nincs két baloldal

  • Videóösszeállítást hozott nyilvánosságra a baloldal agressziójáról Kocsis Máté.