Az LMBTQ-propaganda elkaszálása miatt nem fizeti ki Brüsszel a Helyreállítási Alap pénzeit

Az LMBTQ-propaganda elkaszálása miatt nem fizeti ki Brüsszel a Helyreállítási Alap pénzeit
  • Kiemelten fontos az Uniónak, hogy a kisgyerekeket transzneműek érzékenyítsék az óvodákban és az iskolákban.

Végképp bebizonyosodott, hogy az Európai Bizottság azért nem fogadta el a magyar helyreállítási alapot, mert az Orbán-kormány nem engedi be az óvodákba és az iskolákba az LMBTQ-aktivistákat, írja az Origó.

Mint ismert, még idén júniusban fogadta el az Országgyűlés a gyermekvédelmi törvényt, majd pedig a 2015-ös kerítésépítéshez hasonló támadások érték Magyarországot.

Brüsszel mára teljesen az LMBTQ-lobbi rabja lett, és ezért támadják Magyarországot. Mindezek miatt is írta ki a kormány az ötkérdéses gyermekvédelmi népszavazást.

Valdis Dombrovskis, az Európai Bizottság emberközpontú gazdaságért és kereskedelemért felelős biztosa hétfőn elismerte, hogy a Magyarországnak és Lengyelországnak szánt, a járvány utáni gazdasági fellendülést célzó helyreállítási alapok uniós elfogadását részben a két országgal kapcsolatos jogállamisági aggályok is késleltetik.

Lengyelország esetében igazságügyi kérdéseket említett, Magyarország esetében pedig egyértelműen a gyermekvédelmi törvényről van szó.

Az Európai Bizottság jogi úton kényszerítse Magyarországot a gyermekvédelmi törvény visszavonására, és az európai bíróság indítson eljárást hazánk ellen - ez a lényege annak a hazánkat elítélő határozatnak, amelyet az Európai Parlament még július elején fogadott el. A testület állásfoglalása szerint Magyarország addig nem kaphatná meg a neki járó uniós forrásokat, ameddig a gyermekvédelmi törvénnyel kapcsolatos általuk kitalált jogsértések fennállnak.

A javaslatot az a Cyrus Engerer munkáspárti politikus jegyzi, akit 2014-ben két év felfüggesztett szabadságvesztésre ítéltek, mert egykori, szintén férfi élettársáról bosszúból pornográf felvételeket tett közzé.

Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Botrány 2021-05-22 | 15:00
A kommunista rendszer mocska máig fröccsen: Karikó Katalint zsarolással szervezte be az Állambiztonság, de soha egyetlen jelentést nem tett senkiről

A kommunista rendszer mocska máig fröccsen: Karikó Katalint zsarolással szervezte be az Állambiztonság, de soha egyetlen jelentést nem tett senkiről

  • A Jobbik korábbi revolverportálján, a Kuruc.infón hoztak nyilvánosságra egy adatot, mely szerint Karikó Katalint beszervezte az állambiztonság.
  • A magyar sajtó sokáig nem vett tudomást erről, de a Telex elnevezésű liberális-ellenzéki portál felkapta az ügyet.
  • Karikó nem bűnös, hanem áldozat. A bűnösök azok, akik zsarolással vették rá a fiatal kutatót arra, írjon alá a kommunista állambiztonságnak.
  • Karikó tisztázta magát a vádak alól: senkiről sem jelentett, és 1985-ben elhagyta a kommunista Magyarországot.
Botrány 2022-12-13 | 15:56
Brüsszeli korrupció: 600 ezer helyett 1,5 millió eurót foglaltak le a két baloldalinál

Brüsszeli korrupció: 600 ezer helyett 1,5 millió eurót foglaltak le a két baloldalinál

  • Eddig mindenki úgy tudta, 250 millió forintnyi eurót foglaltak le a két szocialistánál.
  • Ma kiderült, hogy több, mint 600 millió fortintyi készpénzt találtak a korrupt baloldaliaknál.
Botrány 2021-07-24 | 14:21
Emberkísérlet: súlyos pszichiátriai problémákba nyúlnak bele a transzaktivisták Nyugaton

Emberkísérlet: súlyos pszichiátriai problémákba nyúlnak bele a transzaktivisták Nyugaton

  • Az eredmény pedig félrediagnosztizált gyerekek tömege, akik később megbánják a nemváltó-műtéteket.
  • Sokan közülük öngyilkosok lesznek a nemváltást követően.
  • Sokáig azonban hiába kongatták a vészharangot elismert pszichiáterek és pszichózis-kutatók, a transzaktivisták őrjöngése elnyomta a hangjukat.
  • Svédországban az életben maradt, nemváltáson átesett fiatal felnőttek már úgy fogalmaznak, felhasználták őket egy "tudományos alapokat nélkülözö, embertelen kísérlet tengerimalacaiként".
  • Az eredmény: 10 év alatt 1500%-os növekedés a transzneműek számában.
Botrány 2022-03-29 | 14:07
Márki-Zay kampányfőnöke beismerte: titkos tárgyalásokat folytatnak az ukránokkal

Márki-Zay kampányfőnöke beismerte: titkos tárgyalásokat folytatnak az ukránokkal

  • Most már érthető, miért akar a baloldal beszállni a háborúba, és miért követelik, hogy a NATO nyújtson segítséget.
Botrány 2021-05-19 | 15:20
Bosszúból 8000 migránst szabadított rá Marokkó a spanyol Ceuta exklávéra

Bosszúból 8000 migránst szabadított rá Marokkó a spanyol Ceuta exklávéra

  • Ezt is megértük Európa perifériáján: a migránsokkal úgy bánnak, mint a lábasjószágokkal.
  • Oda hajtják őket, ahol zűrzavart kell kelteni, bosszúból.
Botrány 2022-03-01 | 16:42
Azon hőbörög az ellenzék, hogy nem engedünk át fegyverszállítmányokat az országon

Azon hőbörög az ellenzék, hogy nem engedünk át fegyverszállítmányokat az országon

  • A baloldal mindenképpen háborús konfliktusba akarja rángatni Magyarországot.
  • "A konvojokat az oroszok esélyes, hogy bombázni fogják. Szóval szeretnék-e, hogy Asztélyon, Beregszászon Csapon, vagy bármely más magyaroklakta településen haljanak meg emberek - mert benne van a pakliban. Komoly meg nem értése ez a háború fogalmának, és a magyar érdeknek. Ha pedig azt gondolják, hogy Ukrajna majd meghálálja, nos nem" - írta a hírt kommentálva Facebookján az ismert katonapolitikai szakértő.
Botrány 2021-09-28 | 15:05
Sűrű bocsánatkérések közepette, de tovább üti a vasat az MSZP-s Tóth Bertalan a DK-s offshore-ügyben

Sűrű bocsánatkérések közepette, de tovább üti a vasat az MSZP-s Tóth Bertalan a DK-s offshore-ügyben

  • Érthető a pártelnök óvatos alázatossága, az MSZP 5 az százalékos parlamenti küszöbön vergődik egy jó ideje.
  • Így csak Gyurcsányékon múlik, becipelik-e a hátukon a kommunista utódpárt egyikét.