Trump elnök levélben gratulált Orbánnak a Tucker Carlson interjú után

Trump elnök levélben gratulált Orbánnak a Tucker Carlson interjú után

Közösségi oldalán posztolta a levelet Orbán Viktor, amit Donald Trump volt amerikai elnöktől kapott. Ebben Trump megköszönte Magyarország támogatását.

Hálás vagyok a barátságodért, és hogy elkötelezetten küzdesz azokért az értékekért, amelyek fontosak neked is, és nekem is: a szabadságért, a hazaszeretetért és a függetlenségért - írta az egykori amerikai elnök.

Levele végén Trump jó egészséget kívánt a magyar kormányfőnek és családjának, valamint gratulált az interjúhoz, amit Orbán Viktor adott a Fox News sztárműsorvezetőjének.



Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Bel 2022-03-07 | 14:06
VIDEÓ - Márki-Zay szerint a fegyverszállítás nem veszélyes

VIDEÓ - Márki-Zay szerint a fegyverszállítás nem veszélyes

  • Továbbra is locsolná az olajat a tűzre Márki-Zay.
Bel 2021-06-07 | 17:39

Schiffer: az ellenzék programja zöldre festett kapitalizmus

  • Schiffer szerint az ellenzéknek nincs ökopolitikai programja.
Bel 2021-08-10 | 13:42
Karácsony megírta a Facebookon, hogy ha ő nem facebookozgatna 0-24, akkor semmire se jutnánk

Karácsony megírta a Facebookon, hogy ha ő nem facebookozgatna 0-24, akkor semmire se jutnánk

  • Azzal dicsekszik a Főpolgármester a facebookos munkahelyén, hogy a szombati facebookozásával elintézte, újra van sürgősségi ügyelet az Uzsokiban.
  • Páratlan tehetség a miniszterelnök-jelölt-jelölt, lassan vizet fakaszt a Facebookból, vagy arannyá válik a keze alatt.
Bel 2021-07-27 | 13:47
Férfiak sportja: kedélyesen ping-pongozgat Fekete-Győr András és Karácsony Gergely egy menő ház udvarán

Férfiak sportja: kedélyesen ping-pongozgat Fekete-Győr András és Karácsony Gergely egy menő ház udvarán

  • Lehet, hogy együtt nyaralnak.
  • Mindenesetre se Fekete-Győr, se Cseh Katalin a hétfő esti tüntetésen nem volt jelen, holott azt a Momentum szervezte.
  • Kihagyta a demonstrációt Karácsony Gergely is.
  • Minden bizonnyal azért, mert a Momentumnak is nagyon kínos a Cseh Katalin körüli botrány.
Bel 2022-02-10 | 22:16
Dobrev felszólította az embereket, hogy változtassák meg az életüket

Dobrev felszólította az embereket, hogy változtassák meg az életüket

  • A Szemlőhegy luxusvillájának lakója, Apró Antal unokája, a havonta milliókat kereső Dobrev Klára megüzente az embereknek, hogy változzanak meg.
  • "A hétköznapi emberektől azt kérjük, hogy változtassák meg az egész eddigi életüket! Nemcsak azt, hogy hogyan fűtenek, hogyan közlekednek, hanem azt is, hogy hova mennek nyaralni, hogyan öltözködnek, mit vesznek a gyerekeiknek karácsonyra."
  • Ismét bebizonyosodott a szavaiból, hogy nem az embereket akarják szolgálni, hanem át akarnak nevelni bennünket.
Bel 2021-10-20 | 11:38
Márki-Zay még a legszorosabb szövetségese szerint is egy akarnok

Márki-Zay még a legszorosabb szövetségese szerint is egy akarnok

  • A BENNFENTES több forrásból is úgy értesült, sorra szeretnek ki Márki-Zayból a hirtelen jött barátai.
  • Az ok, amit a BENNFENTES hallott, hogy Márki-Zay személyes tárgyalásokon "egy erőszakos akarnok".
  • A VálaszOnline interjút készített Kész Zoltánnal, aki az egyik legszorosabb szövetségese a hódmezővásárhelyi polgármesternek.
  • Az egykori országgyűlési képviselő úgy fogalmazott, "A végén mindig az van, amit Péter akar".
  • További érdekessége az interjúnak, hogy Kész Zoltánnak nem sikerült elvarrnia azt a szálat, mely szerint Márki-Zay az Egyesült Államok támogatását élvezi magyarországi projektjének megvalósításához.
  • Kész saját, amerikai bekötöttségeivel dicsekszik, és arra hivatkozik, neki jó diplomáciai kapcsolatai vannak a Tengerentúlon.
  • Azt is elárulja, Amerikában már a 2018-as hódmezővásárhelyi győzelme után is "a jövő egyik lehetséges ellenzéki vezetőjét" látták Márki-Zayban.
Bel 2021-10-21 | 08:55
50 éves szír próbált 10 illegális migránst csempészni

50 éves szír próbált 10 illegális migránst csempészni

  • A Készenléti Rendőrség jelzése alapján a Pest megyei rendőrök 2021. október 20-án 19 óra 40 perc körül az M5 autópálya inárcsi pihenőhelyénél vezettek ki egy magyar honosságú gépjárművet.
  • A kocsit egy szír állampolgár vezette, az utas-, és csomagtérben 10 külföldi tartózkodott.
  • A magukat szír, illetve afgán állampolgárnak valló férfiak magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni, a Pest megyei rendőrök a sofőrrel együtt elfogták és előállítják őket.
  • Az illegális migránsokat – meghallgatásukat követően – a hatályos magyar jogszabályok alapján visszakísérik a biztonsági határzárhoz, a szír férfi ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya embercsempészés bűntettének gyanúja miatt indít büntetőeljárást.