A 444 elhallgatja, hogy afrikai migránsok verték agyon szombaton a spanyol Pride egyik résztvevőjét

A 444 elhallgatja, hogy afrikai migránsok verték agyon szombaton a spanyol Pride egyik résztvevőjét
  • Hírhamisítás a gyakorlatban, kezdő lecke.

Spanyolországban ezrek vonultak az utcákon hétfőn, miután a hétvégén halálra vertek az utcán egy meleg ápolót A Coruña városban. A tüntetők igazságot és jogi egyenlőséget követelnek az LMBTQ-közösség tagjainak, írja a Guardian - tudósít a 444.

Samuel Luiz-t, a 24 éves egészségügyi dolgozót egy szórakozóhely előtt támadták meg szombat hajnalban. Luiz éppen egy videóhívásban volt, amikor két járókelő azzal gyanúsította meg, hogy felvételt készít róluk. Egyikük megütötte, majd 12 másik férfival visszatérve eszméletlenre verték Luizt. Az áldozat később a kórházban halt meg.

A spanyolok állítólag azzal a jelmondattal vonultak utcára, hogy "a homofóbia megöl minket".

Csakhogy a hír a 444 tálalásában így nem teljes.
A spanyol Pride résztvevőire afrikai bevándorlók támadtak rá, és az említett fiatalember halálát ők okozták.

Címkék:

Ajánljuk figyelmedbe:

Botrány 2021-11-16 | 16:12
Dupla annyiért akar ingatlant venni Budapest vezetése, mint azt pár hónapja eladásra hirdették - a Főváros celldömölki ingatlanvásárlására is Kiss Ambrus és Berki Zsolt árnyéka vetül

Dupla annyiért akar ingatlant venni Budapest vezetése, mint azt pár hónapja eladásra hirdették - a Főváros celldömölki ingatlanvásárlására is Kiss Ambrus és Berki Zsolt árnyéka vetül

  • Ahogyan a BENNFENTES arról beszámolt, a Főváros új ingatlant vásárol idősek otthona kialakítása érdekében Celldömölkön.
  • A fővárosi közgyűlés jobboldali ellenzéke ellenezte a tervet, mert Budapest számtalan, ma már nem működő otthon épületével rendelkezik a Főváros közigazgatási területén belül.
  • A fideszes képviselőknek és Láng Zsolt frakcióvezetőnek azonban az is problémás volt, miért éppen egy celldömölki, a helyi MSZP-ben évtizedek óta vezetői szerepet vállaló hölgytől vesz egymilliárd forint feletti áron ingatlant a Főváros.
  • A BENNFENTES az utóbbi hetekben összerendezte az információmorzsákat.
  • A celldömölki bevásárlás mögött is Kiss Ambrus főpolgármester-helyettes és a városházi ingatlanmutyikban szerepet játszó Berki Zsolt "közvetítői" szerepe sejlik fel.
  • Hogyan?
  • A kulcs a néhai Kiss Péter miniszter személye.
  • Ő köti ösze a szereplőket, a celldömölki ingatlant és annak helyben ismert szocialista tulajdonosát.
  • A csavar a sztoriban az, hogy a Budapest által megvásárolni kívánt ingatlant pár hónapja a felénél is kevesebbért árulták, mint amennyiért a Főváros most meg akarja venni.
Botrány 2021-10-04 | 13:19
A teljes ellenzéki médiát pofára ejtette az ózdi karlendítő, akit azzal mentegettek, csak "karlendítésnek látszó mozdulat" közben fotózták le

A teljes ellenzéki médiát pofára ejtette az ózdi karlendítő, akit azzal mentegettek, csak "karlendítésnek látszó mozdulat" közben fotózták le

  • Heteken keresztül mentegette Farkas Péter Barnabást az ellenzéki propagandamédia azzal, hogy "karlendítésnek látszó mozdulatot tesz".
  • Ezzel próbálták eladni az ózdi jobbikost a baloldali választók előtt.
  • Kár volt ebbe a sztoriba ennyire beleállniuk, mert újabb, teljesen egyértelmű kép szivárgott az ózdi náci karlendítőről.
Botrány 2021-05-10 | 11:29
Érdekes elméletet feszegetnek Ausztráliában: a kínai hadsereg vezetői megvitatták a koronavírust, mint lehetséges biológiai fegyvert

Érdekes elméletet feszegetnek Ausztráliában: a kínai hadsereg vezetői megvitatták a koronavírust, mint lehetséges biológiai fegyvert

  • Jó ideje spekulál azon a világ, hogy a koronavírus természetes képződmény-e, netán egy egyszerű laborszökevény, vagy amolyan modern biológiai fegyver.
  • Most a The Australian c. ausztrál újság hozott nyilvánosságra dokumentumokat, amelyek szerint a kínai hadsereg vezetői évekkel ezelőtt megvitatták a koronavírus biológiai fegyverként történő hasznosítását.
  • Korábban a Wall Street Journal, a Politico, és a Neue Zürcher Zeitung is cikkezett arról, a Vuhanban működő víruslaborok nem biztonságosak, a biztonsági protokollokat nem mindig tartják be megfelelően.
  • A kölcsönös információs hadviselésben nehéz rendet vágni, ennek megfelelően a legvadabb összeesküvés-elméletek kaptak szárnyra.
  • A tisztánlátást nehezíti, hogy a nyugati és a keleti nagyhatalmak is kiterjedt inormációs háborút folytatnak egymás ellen.
Botrány 2021-11-03 | 15:02
A világ vezetői szenderegtek a klímacsúcson

A világ vezetői szenderegtek a klímacsúcson

  • Innen akarták nekünk megüzenni, hogy veszélyben vagyunk, felforr a bolygó.
  • Annyira komolyan vették a saját riogatásukat, hogy belealudtak.
  • Azt követően, hogy 400 magángéppel érkeztek meg rettegni Glasgowba.
  • Egy magángép egyetlen 4 órás útja egy európai polgár éves, teljes kibocsátása.
  • Állítólag Karácsony is részt vett sopánkodva ezen a konferencián, de arról nincsenek hírek, hogy milyen nyelven tette ezt.
  • Így arról sem készült fotó, hogy a világ más klímarettegőihez hasonlóan ő is beleszenderedett volna az unalomba.
Botrány 2022-09-23 | 12:36
Von der Leyen kinyilvánította: ha az olaszok rosszul választanak, "megvannak az eszközeink" mint Magyarország és Lengyelország esetében

Von der Leyen kinyilvánította: ha az olaszok rosszul választanak, "megvannak az eszközeink" mint Magyarország és Lengyelország esetében

  • Alig burkolt fenyegetést küldött a Bizottság elnöke az olaszoknak.
  • Gyakorlatilag azt mondta, ha az olaszoknál rossz irányba fordulnak a dolgok, vagyis ha nem balra szavaznak, akkor "megvannak az eszközeink".
  • Ahogy Lengyelország és Magyarország esetében is történt - mondta.
Botrány 2021-09-21 | 17:41
Kussoljatok! - ezt üzeni Márki-Zay a hódmezővásárhelyi képviselőknek

Kussoljatok! - ezt üzeni Márki-Zay a hódmezővásárhelyi képviselőknek

  • Úgynevezett "széksértési" önkormányzati rendeletet alkotott a hódmezővásárhelyi közgyűlés.
  • Ennek lényege, hgy bármely képviselő bemószerolhatja a másikat, ha az szerinte sértőt mondott a Polgármester Úrra, vagy más képviselőre.
  • Nesze neked szólásszabadság és demokrácia.
Botrány 2021-09-13 | 10:37
Végig hazudott Jakab az emberverő pribékjéről

Végig hazudott Jakab az emberverő pribékjéről

  • Letagadta, hogy a testőre volna a férfi, aki egy járókelőt fojtófogással vitt a földre.
  • Majd hazudott arról is, hogy a Jobbiknak nincsen szerződése a férfival.
  • Most kiderült: nemrégiben 40 millió forintot fizetett a Jobbik frakciója a testőr cégének.